ŁAJKA - cudny kudłacz szuka domu!

Razem możemy spróbowac pomóc.

Moderatorzy: Barbara, EwA

ŁAJKA - cudny kudłacz szuka domu!

Nieprzeczytany postautor: Aleksandra M. » piątek 19 lut 2016, 20:13

Taki cuuudny młodziutki kudłacz czeka na swojego człowieka w schronisku w Zabrzu. Została adoptowana kilka dni temu. Zamieszkała w domu w Katowicach, po czterech dniach niestety do schroniska wróciła. Nowi właściciele dzielili dom z dziadkami i pies podobno warczał na starszego Pana. Szkoda, że psu nikt nie dał szansy na zaadaptowanie się, bo cztery dni to troszkę mało. Nie znamy historii psa, może ktoś jej kiedyś wyrządził krzywdę, może laska wzbudzała strach... w kazdym bądź razie ponownie szuka domu. Pies jest przyjazny i delikatny, ale niewątpliwie "po przejściach" szuka odpowiedzialnego opiekuna, który pomoże jej z powrotem uwierzyć w ludzką dobroć :) Sunia przebywa w schronisku w Zabrzu, zainteresowanej osobie pomogę w adopcji czy transporcie (jednak po psa trzeba się zgłosić osobiście).

Pomóżmy jej znależć dom...
Obrazek

"Cześć, mam na imię Łajka. Jestem małą, młodziutką ok. 9-10-cio miesięczną sunią. Trafiłam do schroniska 26 stycznia 2016 roku z ul. Ofiar Katynia, gdzie niedaleko pętli autobusowej zostałam przywiązana do znaku drogowego. Jako że młodziutka ze mnie dziewczynka, emanuję dużym zasobem energii i moją misją na ziemi jest wprawianie wszystkich ludzi w zachwyt, który przemienia się w uśmiech na ich twarzach. Z racji tego, że jestem nieco nieśmiała, często nie wygłupiam się z innymi psami, a nawet nie zwracam na nie uwagi. Chciałabym skupiać jedynie uwagę ludzi, którzy przechodzą, swoją otwartością i przyjaznym nastawieniem. Niewątpliwy ważny jest też mój stosunek do dzieci: jestem bardzo delikatna, a w zasadzie do głaskania od razu się kładę na pleckach : ). Więc nie byłoby problemu. Mogłabym mieszkać w bloku mieszkalnym lub w domku z ogrodem pod warunkiem, że spałabym w domku."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiamy
Ola & Gwiazdek
Awatar użytkownika
Aleksandra M.
zaangażowany

Re: ŁAJKA - cudny kudłacz szuka domu!

Nieprzeczytany postautor: Aleksandra M. » piątek 19 lut 2016, 20:27

Z mojego profilu na fb można udostępnić album ze zdjęciami Łajki (wiem, wiem nie lubimy fb ;) ale ma "większą moc" jeśli chodzi o dotarcie do ludzi), może ktoś zobaczy sunię i się w niej zakocha <3

https://www.facebook.com/aleksandra.mas ... nref=story
Pozdrawiamy
Ola & Gwiazdek
Awatar użytkownika
Aleksandra M.
zaangażowany

Wróć do PON-y i ponowate w potrzebie