Buty dla psa

Kwestie zasadnicze - jak żywić i jak dbać o PON-a.

Moderatorzy: Barbara, EwA

Buty dla psa

Nieprzeczytany postautor: Kasia » poniedziałek 01 sie 2011, 21:54

Co myślicie o takim wynalazku na wyprawy w trudny teren? Chodze do lasu z Tośką i często nadeptuje na rozne kamyczki patyki itp potem ja łapki bolą. znalazla kilka ciekawych pierwsze są super ale baaardzo drogie więc nie dla mnie http://www.pelna-miska.pl/pl/p/RuffWear ... k-L-M/4307 te drógie są całkiem fajne cena też spoko http://www.pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-b ... ztuki/3725 http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Muttluks ... rwone/4093 i trzecie drogawe ale fajne dzisiaj oglądałam w zoologu buty trixie przymierzalam (nie dokońca ja) i były całkiem fajne mam możliwośc zamówienia butów w komplecie do skafandra tylko niewiem czy te nie lepsze :)
Awatar użytkownika
Kasia
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Izabela » środa 10 sie 2011, 04:28

ruff wear so ponoc bardzo dobre, ale potrzeba skarpetki do nich.
Psie lapki tez sie poca i niestety w butach pies nie moze dlugo przebywac szczegolnie jak jest goraco, miedzy innymi przez lapki u psow reguluje sie temperatura ciala. Wiec na chlodniejsze dni tak, albo uzywac tylko wtedy kiedy to jest potrzebne i potem zdejmowac jak tylko mozna, zeby pies nie byl w tym pol dnia. - tak przeczytalam reviews tych osob ktore maja ruff wear boots, bo tez myslalam o kupnie ich.
Awatar użytkownika
Izabela
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Kasia » środa 10 sie 2011, 11:13

No tak tylko cena jest rzerażającaale może warto sobie na nie zapracować. skarpetki tej firmy tez troche kosztują ale inne tez produkują psie skarpety i mysle ze niema w tym większej rożnicy a te buty maja podeszwe której brak w innych psich butach. Co bardzo mi sie podoba i wyglądaja dużo wygodniej niż te z zoologów typu Trixie :? A ze skarpetek to podobają mi się takie http://www.abc-zoo.pl/p/68/2092/camon-e ... -pies.html
Awatar użytkownika
Kasia
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: PALATINA » środa 10 sie 2011, 12:42

Ja mam buty dla Jagny.
Na zimę co prawda, nie na lato. Jagnie się robią rany między palcami od soli (nie ważne czy to sól na chodnikach zimą, czy nad morzem latem).
Troche stuka w tych bucikach jak mały konik z kopytkami. :)
Ale ogólnie są bardzo porządne. Chodzi w nich na smyczy, bo jak ją spuszczę to biega takim pędem, że buty zostają w śniegu.
Rozwiązalismy to tak, że w bucikach chodzi na krótsze spacery po osiedlu, a w parku bez butów (w parkach na szczęście u nas nie solą zimą).

Oto nasze buciki:

Obrazek
Anna + Jagna i Pajda + 2 koteczki + 3 knurki morskie
Awatar użytkownika
PALATINA
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Kasia » środa 10 sie 2011, 17:32

Naprawde fajne butki:) Sprawdziłam cena też przystępna ni i maja podeszwe a nie jak w wiekszości materiał ktory mogł by sie łatwo przetrzeć :)
Awatar użytkownika
Kasia
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Barbara » środa 10 sie 2011, 19:54

Po co kupować dla piesków buty? Czy piesek czuje się z tym dobrze? Łatwiej mu? Sory, ale ja nie rozumiem takiej ludzkiej ingerencji w coś co jest wbrew naturze.
Co innego jeśli są takie problemy jak u Jagny, ale w innych przypadkach to jest bez sensu.
Barbara
Prawa ręka szefa

Nieprzeczytany postautor: Alpha » czwartek 11 sie 2011, 01:16

My mamy buciki Ruff Wear od 2 lat do naszych gorskich wspinaczek :ok:
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Doswiadczenie - to nie to co nas spotyka, tylko co z tym zrobimy.
Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Izabela » czwartek 11 sie 2011, 05:50

Barbara pisze:Po co kupować dla piesków buty? Czy piesek czuje się z tym dobrze? Łatwiej mu? Sory, ale ja nie rozumiem takiej ludzkiej ingerencji w coś co jest wbrew naturze.
Co innego jeśli są takie problemy jak u Jagny, ale w innych przypadkach to jest bez sensu.

W normalnych okolicznosciach tez tak sadze, ale sa miejsca gdzie pies nie nachodzi bez butow bo bardzo rani lapki, zwir, igly albo jakies ostre galazki, albo dlatego ze slisko (na lodziach, na kamieniach, skalkach, itd.) to psu bedzie duzo latwiej i bezpieczniej chodzic w butach.

...
Ceny w Polsce mnie dziwia, u nas te buty i skarpetki mozna kupic od 135zl plus przesylka
Awatar użytkownika
Izabela
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Kasia » czwartek 11 sie 2011, 13:44

To 2 razy na nawet więcej taniej bo u nas najmniejsza cena to 299zł a widzialam nawet po 350 ale no coż wiele produktów w polsce jest droższych. Kiedy kupowalam szampony we francji były tańsze o połowe. Niestety teraz rodzina juz w polsce i nie moge skladac takich zamówień. Popatrzyłam na buty na amerykanskich stronach ogromny wybór do wyboru do koloru żeczywiście taniej a do tego ladne buty w rozmiarach nie tylk dla miniaturek jak to bywa w polsce. u nas to tak będzie chyba za 100lat
Awatar użytkownika
Kasia
żywo zainteresowany

Wróć do Pielęgnacja, utrzymanie i żywienie