Czesanie PONa - technika

Kwestie zasadnicze - jak żywić i jak dbać o PON-a.

Moderatorzy: Barbara, EwA

Re: Czesanie PONa - technika

Nieprzeczytany postautor: Lucyna Weijers » czwartek 16 paź 2014, 12:20

iza pisze:
JagodaN. pisze:
Alicja pisze:A tu jest film z instrukcją.
http://www.youtube.com/watch?v=GyXf5KLmFjY

Ten filmik z instrukcja obejrzałam już wcześniej. Widziałam na nim, że pieskowi wyczesano dużo więcej futra niż ja wyczesuje Fraszce. Może mój pies ma jeszcze mniej włosów od tego na filmie? Może przy częstym czesaniu martwych włosów jest mniej?

Tak, jeśli czesze sie codziennie to wychodzi tylko troszkę włosów , a jale rzadziej raz na 2-3 tyg to wtedy wychodzi więcej , no i oczywiście zależy od pory roku :-D

Ja czesze tak samo jak Katja na filmiku. Wychodzi tez sporo wlosa,ale i moja sunia i Katji ( Jasminka) maja bardzo duzo podszerstka i wlasnie trzeba go troche usunac.
Poza tym czeszemy raz na tydzien,nie czesciej :)
W zasadzie grzebien jest u mnie bardzo wazny,bo wtedy wiem ze wlosy rozczesane sa do skory :)
Pozdrawiam
Lucyna Weijers
Awatar użytkownika
Lucyna Weijers
zaangażowany

Hodowla: Z Ponlandii

Re: Czesanie PONa - technika

Nieprzeczytany postautor: Alicja » czwartek 16 paź 2014, 15:57

Lucyna Weijers pisze:
iza pisze:
JagodaN. pisze:
Alicja pisze:A tu jest film z instrukcją.
http://www.youtube.com/watch?v=GyXf5KLmFjY

Ten filmik z instrukcja obejrzałam już wcześniej. Widziałam na nim, że pieskowi wyczesano dużo więcej futra niż ja wyczesuje Fraszce. Może mój pies ma jeszcze mniej włosów od tego na filmie? Może przy częstym czesaniu martwych włosów jest mniej?

Tak, jeśli czesze sie codziennie to wychodzi tylko troszkę włosów , a jale rzadziej raz na 2-3 tyg to wtedy wychodzi więcej , no i oczywiście zależy od pory roku :-D

Ja czesze tak samo jak Katja na filmiku. Wychodzi tez sporo wlosa,ale i moja sunia i Katji ( Jasminka) maja bardzo duzo podszerstka i wlasnie trzeba go troche usunac.
Poza tym czeszemy raz na tydzien,nie czesciej :)
W zasadzie grzebien jest u mnie bardzo wazny,bo wtedy wiem ze wlosy rozczesane sa do skory :)

Ja czeszę bardzo podobnie, tylko trochę delikatniej. Zazwyczaj raz w tygodniu, a jak jest wilgotno to częściej.
Pozdrawiamy,
Ala,Kola i Inka

Do serca przytul psa, weź na kolana kota...(Skoczylas,Kaczmarek)
Awatar użytkownika
Alicja
w temacie

Hodowla: Rivendall

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja, utrzymanie i żywienie