Jagoda z Fraszką

Miejsce, gdzie każdy może się przedstawić!

Moderatorzy: Barbara, EwA

Jagoda z Fraszką

Nieprzeczytany postautor: JagodaN. » środa 03 lip 2013, 17:14

Dzień dobry! Mam na imię Jagoda i jestem od wielu lat seteromanką, od grudnia 2012 teoretyczną poniarką, a od kilku tygodni właścicielką ponki Iście Figlarnej od Ichmościów – Fraszki. Długo przygotowywałam się do przyjęcia owczarka nizinnego do swojego domu. Do tej rasy zachęciła mnie pani Kamila Brodowska swoim artykułem „Zanim kupisz PON-a” Było to jeszcze w poprzednim roku. Znalazłam wasze forum i czytałam, czytałam i czytałam. Poznałam drogą elektroniczną bardzo dużo hodowców, hodowli i bardzo wiele spośród waszych psów. Nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie i ja będę miała swojego PONa. Mąż długo nie był przekonany do drugiego psa w domu. Bo od dwunastu lat mieszka z nami seterka irlandzka - Sonia. Przed nią w domu była również seterka. W końcu mąż powiedział, że przecież nie wyprowadzi się z domu, kiedy znajdzie się w nim drugi pies. Uznałam to za sakramentalne tak i stałam się właścicielką Fraszki. Powiem tylko: jest fantastyczna! Nie spodziewałam się, że będzie taka wspaniała. Przypuszczam, że duża jest w tym zasługa Lidy i Ichmościa oraz ich Pańciów. Jest oczywiście iście figlarna i bardzo, bardzo miła-taka przylepka. Lubi być na kolankach, nadstawia szyjkę do czesania. Dodam jeszcze, że w domu jest także papuga nimfa lat 21, mewki japońskie Czeko i Ladka oraz dwójka ich dzieci: Brązek i Brązowa, zeberki: Cynamon, Diament, Rudy, Biała i Oliwka, kanarkowa Szarunia i myszoskoczek Bułeczka. Pozdrawiam wszystkich właścicieli PON-ów i innych wszystkich stworzeń małych i dużych. Jagoda
Pozdrawiają
Jagoda z Fraszką
JagodaN.
żywo zainteresowany

Hodowla: Od Ichmościów

Nieprzeczytany postautor: Alpha » środa 03 lip 2013, 23:23

Witamy Was i Fraszke oraz cala reszte ZOO :cool: :D :flower:
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Doswiadczenie - to nie to co nas spotyka, tylko co z tym zrobimy.
Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: lora -fanaberia » środa 03 lip 2013, 23:55

Witaj Jagodo z Fraszką i pozostałym miro zoo :D :D :D :uscisk: :bukiet: :bukiet: :bukiet:
Załóż Fraszce jej własny wątek w " naszych psach" i chwal się nią do woli :D :D :D
Alicja , Lora i Istusia oraz Busia.
można kupić psa ale nie jego merdanie ogonem
Awatar użytkownika
lora -fanaberia
ekspert

Hodowla: Borsucze Sioło FCI

Nieprzeczytany postautor: ponokotek » czwartek 04 lip 2013, 09:26

To mi się podoba!!! Witam najserdeczniej :D
Awatar użytkownika
ponokotek
ekspert

Hodowla: Mościc

Nieprzeczytany postautor: EwaM » czwartek 04 lip 2013, 09:49

Witamy nareszcie na forum Figlunię-Fraszkę wraz z Pańcią i resztą rodzinki! :D :D :D
ICHMOŚCIE POZDRAWIAJĄ
Awatar użytkownika
EwaM
ekspert

Hodowla: od Ichmościów FCI

Nieprzeczytany postautor: iza » czwartek 04 lip 2013, 09:53

Serdecznie witamy Pancie, PONkę-FRASZKĘ i całą resztę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
iza
mocno w temacie

Hodowla: Jamkin

Nieprzeczytany postautor: wlodekk » czwartek 04 lip 2013, 15:20

Serdecznie witamy Jagodę, Fraszkę i resztę ferajny na forum
Włodek
PSC
Awatar użytkownika
wlodekk
w temacie

Hodowla: ze Śpiewogry

Nieprzeczytany postautor: Grzegorz K. » czwartek 04 lip 2013, 16:39

No masz - następna, nieświadoma istota wpadła w sidła zauroczenia tą szatańską rasą :devil: Nie omieszkam wypomnieć pani Kamili Brodowskiej że przyczyniła się do sprowadzenia statecznej setero-ptako-ssako-maniaczki na wyboistą drogę PONiej fascynacji 8)

A tak poważnie - witam serdecznie na forum, zachęcam do otwarcia własnego wątku Fraszce i zazdraszczam wielkopolskim PONiarzom nowego PONa w regionie :-D
Pozdrawiam - tata Oli i Misi
Zgadzam się - PSC!!!
Awatar użytkownika
Grzegorz K.
w temacie

Hodowla: Od NicPONek

Nieprzeczytany postautor: Koka » czwartek 04 lip 2013, 22:38

:D Witamy serdecznie :bukiet:
Awatar użytkownika
Koka
w temacie

Nieprzeczytany postautor: JagodaN. » piątek 05 lip 2013, 17:46

Bardzo dziękuję za serdeczne powitanie w PONiej rodzinie. Jestem pełna podziwu dla was wszystkich, że od tylu lat tworzycie taką silną wspólnotę. Jednak coś w PONach musi być, że wychowują sobie świetnych właścicieli!
Zapomniałam jeszcze dodać: po pierwsze, że moja przylepka-Fraszka ma ostre ząbki i nie waha się ich używać, po drugie, że mąż wypuszczając w nocy pieska na siusiu cichcem przekłada kocyk Fraszki z mojej strony łóżka i na swoją i cichutko układa ją koło siebie do snu.
Pozdrawiają
Jagoda z Fraszką
JagodaN.
żywo zainteresowany

Hodowla: Od Ichmościów

Nieprzeczytany postautor: madika » piątek 05 lip 2013, 18:40

Z radością wielką witamy siostrzyczkę naszego Amisia! :D (mało brakowało - a dokładnie ogonka ;) - aby Iście Figlarna zamieszkała z nami; ostatecznie wybraliśmy Iście Miłego, ale myślę, że radość nasza i Wasza jest porównywalna :) ) Czekamy na zdjęcia!!!
Awatar użytkownika
madika
zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: EwaM » sobota 06 lip 2013, 12:37

Z niecierpliwością czekamy na założenie wątku Fraszce w "Naszych psach" i na zdjęcia! :D
ICHMOŚCIE POZDRAWIAJĄ
Awatar użytkownika
EwaM
ekspert

Hodowla: od Ichmościów FCI

Wróć do Poniarze