Miśka (Sasquehanna FCI LIRKA)

Wszystkie razem, ale (prawie) każdy osobno :-)

Moderatorzy: Barbara, EwA

Re: Miśka (Sasquehanna FCI LIRKA)

Nieprzeczytany postautor: edii » piątek 02 lut 2018, 10:06

Bardzo ładnego masz pieska. Ja posiadam owczarka niemieckiego, z którym również jeżdżę na wystawy. Ciekawi mnie jak kąpiesz i suszysz takiego psa? Ma bardzo długą sierść, dlatego pewnie nie jest to proste.
edii

Re: Miśka (Sasquehanna FCI LIRKA)

Nieprzeczytany postautor: Grzegorz K. » niedziela 04 lut 2018, 17:51

edii pisze:Bardzo ładnego masz pieska. Ja posiadam owczarka niemieckiego, z którym również jeżdżę na wystawy. Ciekawi mnie jak kąpiesz i suszysz takiego psa? Ma bardzo długą sierść, dlatego pewnie nie jest to proste.

Miło mi, że posiadając ONka zainteresowałaś się polską rasą :-) , a z tej rasy wybrałaś akurat moją Misię :-D
Wbrew pozorom utrzymanie PONa jest znośne - ale wymaga systematyczności. Kąpiel - jak w każdej rasie - wystarcza 2-3 razy do roku, natomiast co tydzień trzeba psa rozczesać - ja poprzedzam to myciem pyska i tyłka. Co tydzień około 1,5 - 2 godz. trzeba na to poświęcić.
Jeśli chodzi o szczegóły - to o pielęgnacji PONa jest tu na forum cały dział - ale Tobie chyba ta wiedza się nie przyda - każda rasa ma swoją specyfikę... Pozdrawiam ;)
Pozdrawiam - tata Oli i Misi
Zgadzam się - PSC!!!
Awatar użytkownika
Grzegorz K.
w temacie

Hodowla: Od NicPONek

Poprzednia

Wróć do Nasze psy