WPŁATY na kalendarz na 2019 rok

Moderatorzy: Barbara, EwA

Re: WPŁATY na kalendarz na 2019 rok

Nieprzeczytany postautor: Cinek » wtorek 11 gru 2018, 23:02

edyseja pisze:Prosiłam trzykrotnie o dane do wpłaty ale ich nie otrzymałam. Czy możliwa jest wysyłka do punktu DPD lub paczkomatem?

Z paczkomatu nie korzystałam, więc jeśli Ci bardzo zależy i ogarniesz sposób wysłania to mogę pomyśleć, ale osobiście wolałabym wysłać przez PP, gdyż teraz paczkomaty są przepełnione i nie mam ochoty stać tam i czekać czy coś się zwolni.
Z tego co widzę, wysyłka jest droższa niż w PP.
Beata, Cinek, Lira i Dyzio
Awatar użytkownika
Cinek
zaangażowany

Hodowla: z Kuny; Mościc

Nieprzeczytany postautor: edyseja » środa 12 gru 2018, 19:40

Cinek pisze:
edyseja pisze:Prosiłam trzykrotnie o dane do wpłaty ale ich nie otrzymałam. Czy możliwa jest wysyłka do punktu DPD lub paczkomatem?

Z paczkomatu nie korzystałam, więc jeśli Ci bardzo zależy i ogarniesz sposób wysłania to mogę pomyśleć, ale osobiście wolałabym wysłać przez PP, gdyż teraz paczkomaty są przepełnione i nie mam ochoty stać tam i czekać czy coś się zwolni.

A DPD? Można nadać przesyłkę w punkcie Pickup i odebrać również w punkcie. Cena takiej paczki to do 3kg - 17 zł, do 5kg - 19zł. Gdy paczka dotrze do punktu otrzymam smsa. Tutaj można znaleźć najbliższy punkt: https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup a tutaj jest cennik https://www.dpd.com.pl/Cennik

DPD znacznie sprawniej teraz działa jak Poczta, przesyłki dochodzą na drugi dzień. Często tam wysyłam i nie narzekam.
---
serdecznie pozdrawiam

Edyta
Awatar użytkownika
edyseja
zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Cinek » środa 12 gru 2018, 23:58

edyseja pisze:
Cinek pisze:

A DPD? Można nadać przesyłkę w punkcie Pickup i odebrać również w punkcie. Cena takiej paczki to do 3kg - 17 zł, do 5kg - 19zł. Gdy paczka dotrze do punktu otrzymam smsa. Tutaj można znaleźć najbliższy punkt: https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup a tutaj jest cennik https://www.dpd.com.pl/Cennik

DPD znacznie sprawniej teraz działa jak Poczta, przesyłki dochodzą na drugi dzień. Często tam wysyłam i nie narzekam.

Ja w swoim pobliżu DPD nie mam, musiałabym gdzieś jeździć by nadać przesyłkę. Zostaję przy PP z której wszyscy korzystają i tam opłacili przesyłki.
Jeśli zależy Ci na dostarczeniu przez DPD, to w późniejszym terminie mogę pomyśleć o takiej wysyłce. Na razie skupię się na większości zamawiających, którzy wybrali PP.
Napisz mi na maila swoją decyzję albo zadzwoń, tak może być łatwiej się dogadać.

Jeszcze jest trochę czasu bo kalendarze jeszcze do mnie nie dotarły :(.
Beata, Cinek, Lira i Dyzio
Awatar użytkownika
Cinek
zaangażowany

Hodowla: z Kuny; Mościc

Nieprzeczytany postautor: iza » czwartek 13 gru 2018, 10:18

Podziwiam cierpliwość Beaty :salut:

Cała ta "oprawa" kalendarzowa naprawdę zajmuje masę czasu - wiem , bo kiedyś się tym zajmowałam.
Mimo, że wszytko jest napisane na forum to i tak większość ludzi trzeba ponaglać/przypominać/prosić/odpowiadać na pytania, bo im się nie chce zajrzeć na forum. O szukaniu kontaktów nie wspomnę (ktoś zamówi pod nikiem z forum i nie zapłaci a na e-maile z forum nie odpowiada i nie wiadomo kto to jest)

Beata nie robi tego za pieniądze, ani nic na tym nie zarabia, tylko poświęca masę swojego czasu (to są naprawdę godziny i to wiele) .

np wysłanie kilku listów zagranicznych na PP to wyprawa na minimum godzinę - tyle to czasu zajmuje - trzeba wypełnić druczki, potem panie to sprawdzają, ważą, rejestrują w kompie, oklejają, stemplują - jeden list to kilkanaście minut (o pakowaniu nie wspomnę, bo to trzeba zrobić w domu i oczywiście zaadresować każdy)

a wcześniej - przygotowywanie zdjęć, proszenie o duże rozmiary (nie wszyscy wysyłają na czas), wstawianie opisów (tak, tak - samie się nie wstawiają) , sprawdzanie czy w drukarni czegoś nie pomylili ! itp, itd. - to wszystko nie jest bułką z masłem tylko jest to kawał wielkiej roboty

Beata dla mnie jest WIELKA !!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
iza
mocno w temacie

Hodowla: Jamkin

Nieprzeczytany postautor: edyseja » czwartek 13 gru 2018, 12:48

iza pisze:

My również dziękujemy za piękne kalendarze co roku i za ogrom pracy włożonej w ich przygotowanie oraz wysyłkę. :)
---
serdecznie pozdrawiam

Edyta
Awatar użytkownika
edyseja
zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: perpito » czwartek 13 gru 2018, 14:22

iza pisze:Podziwiam cierpliwość Beaty :salut:

Cała ta "oprawa" kalendarzowa naprawdę zajmuje masę czasu - wiem , bo kiedyś się tym zajmowałam.
Mimo, że wszytko jest napisane na forum to i tak większość ludzi trzeba ponaglać/przypominać/prosić/odpowiadać na pytania, bo im się nie chce zajrzeć na forum. O szukaniu kontaktów nie wspomnę (ktoś zamówi pod nikiem z forum i nie zapłaci a na e-maile z forum nie odpowiada i nie wiadomo kto to jest)

Beata nie robi tego za pieniądze, ani nic na tym nie zarabia, tylko poświęca masę swojego czasu (to są naprawdę godziny i to wiele) .

np wysłanie kilku listów zagranicznych na PP to wyprawa na minimum godzinę - tyle to czasu zajmuje - trzeba wypełnić druczki, potem panie to sprawdzają, ważą, rejestrują w kompie, oklejają, stemplują - jeden list to kilkanaście minut (o pakowaniu nie wspomnę, bo to trzeba zrobić w domu i oczywiście zaadresować każdy)

a wcześniej - przygotowywanie zdjęć, proszenie o duże rozmiary (nie wszyscy wysyłają na czas), wstawianie opisów (tak, tak - samie się nie wstawiają) , sprawdzanie czy w drukarni czegoś nie pomylili ! itp, itd. - to wszystko nie jest bułką z masłem tylko jest to kawał wielkiej roboty

Święte słowa.
Każdyz nas powinien Beacie jeżeli nie pomóc, to chociaż nie przeszkadzać.. A wystarczy tak niewiele : dotrzymać terminów wysłania zdjęć, wpłat, podanie adresu. Tak niewiele, ale tak naprawdę bardzo wiele!
Awatar użytkownika
perpito
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Kasia B. » piątek 14 gru 2018, 22:52

edyseja pisze:
Cinek pisze:

Jak coś takiego czytam to ręce mi opadają . . .
Dziewczyny robią ten kalendarz charytatywnie, poświęcają swój czas, zapewne zakładają też swoje pieniądze aby on powstał, bo jak widać niektórzy
nie dotrzymują podanych terminów wpłat i jeszcze ma ktoś może biegać po mieście i szukać punktów DPD ??
Wyraźnie było napisane Poczta polska.
Może trochę wyrozumiałości . . .
pozdrawiamy
Kasia i Łendy
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasia B.
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: edyseja » sobota 15 gru 2018, 14:26

Kasia B. pisze:
Jak coś takiego czytam to ręce mi opadają . . .
Dziewczyny robią ten kalendarz charytatywnie, poświęcają swój czas, zapewne zakładają też swoje pieniądze aby on powstał, bo jak widać niektórzy
nie dotrzymują podanych terminów wpłat i jeszcze ma ktoś może biegać po mieście i szukać punktów DPD ??
Wyraźnie było napisane Poczta polska.
Może trochę wyrozumiałości . . .

To już nawet zapytać nie wolno? Nie wiem gdzie mieszka pani zajmująca się przygotowaniem kalendarzy. U nas na osiedlu pełno jest różnych punktów nadań i paczkomatów. A do poczty mam akurat uraz, ostatnio facet w okienku po zagubieniu mojej przesyłki zamiast przeprosić jeszcze potraktował mnie po chamsku. Bardzo bym nie chciała, żeby zaginęła przesyłka z kalendarzami...
Ostatnio zmieniony sobota 15 gru 2018, 14:48 przez edyseja, łącznie zmieniany 4 razy
---
serdecznie pozdrawiam

Edyta
Awatar użytkownika
edyseja
zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: edyseja » sobota 15 gru 2018, 14:28

perpito pisze:

Wszystkie dane są podane w pierwszym wpisie wątku :.

Początkowo wisiał sam numer konta, a musi być przynajmniej imię i nazwisko, żeby przelew został przyjęty.
---
serdecznie pozdrawiam

Edyta
Awatar użytkownika
edyseja
zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: edyseja » sobota 15 gru 2018, 14:33

Cinek pisze:
edyseja pisze:
Cinek pisze:
edyseja pisze:Jeśli zależy Ci na dostarczeniu przez DPD, to w późniejszym terminie mogę pomyśleć o takiej wysyłce. Na razie skupię się na większości zamawiających, którzy wybrali PP.
Napisz mi na maila swoją decyzję albo zadzwoń, tak może być łatwiej się dogadać.

Jeszcze jest trochę czasu bo kalendarze jeszcze do mnie nie dotarły :(.

Mnie się nie spieszy, chętnie odbiorę paczkę w styczniu. Co do przewoźnika wszystko mi w zasadzie jedno, wybierz jak Tobie najwygodniej, byleby tylko było w punkcie (nie z rąk kuriera). Pocztą też tak można wysyłać tzn. na adres oddziału. Dziękuję pięknie, że w ogóle to rozważasz. :)
---
serdecznie pozdrawiam

Edyta
Awatar użytkownika
edyseja
zainteresowany

Poprzednia

Wróć do KALENDARZ PON FORUM 2019