LAPONKA z Winory

Wszystkie razem, ale (prawie) każdy osobno :-)

Moderatorzy: Barbara, EwA

Re: LAPONKA z Winory

Nieprzeczytany postautor: EwA » sobota 23 lut 2019, 00:08

Stworek z Lapilandii jak zwykle sympatyczyny i rozczochrany myślowo :afro:
Dobrze, że się wreszcie pokazał :spoko:
Pozdrawiamy Lapisię, Pańciów i wczasowiczów na tarasie :516:
Pozdrawiamy EwA & Parirka
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Hodowla: Janipon

Nieprzeczytany postautor: lora -fanaberia » sobota 23 lut 2019, 20:28

O, jak miło zobaczyć Lapisię!!! Nic się nie zmieniła od ostatniej bytności tutaj! :D. Pozdrawiamy bardzo serdecznie ( w naszym wątku trochę przybyło ponków :wink: )
Alicja , Lora i Istusia oraz Busia.
można kupić psa ale nie jego merdanie ogonem
Awatar użytkownika
lora -fanaberia
ekspert

Hodowla: Borsucze Sioło FCI

Nieprzeczytany postautor: jola » niedziela 10 mar 2019, 11:20

Lapisiu, fajnie, że się pokazałaś, a co do piersi to chyba wielu na tym forum musiało by się w nie bić, nie wyłączając nas :oops: Ale myślę, ze jakbyśmy się wszyscy postarali to można by było to forum zreanimować zanim nastąpi zgon :D
Pozdrawiamy
Jola i Wigorek
Awatar użytkownika
jola
w temacie

Nieprzeczytany postautor: jerzy » niedziela 03 lis 2019, 23:52

zabrali mnie do Szklarskiej Poręby na spacer, pierwszego dnia walnęli 17 km,
udawałam, że to normalka, oni też... udawali

spotkaliśmy takie coś:
Obrazek
i ten facet myślał, że mnie przestraszy....

na Halę Szrenicką też weszłam samoistnie, bez popychania, poczem zapozowałam do foruma, zresztą dwukrotnie:
Obrazek
Obrazek

a wracając pokazali mi Kamieńczyk
Obrazek
chociaż kraty do chodzenia i schody z krat były strasznie nieprzyjemne.

Jeszcze na zakręt śmierci mnie zaprowadzili i zmusili do pozowania:
Obrazek
Obrazek
Nie dałam się uśmiercić, zakręciłam się i musieli mnie gonić.

Oczywiście problemy mieli nieustające:
Obrazek

Myśli nieuczesane:
- koty myślą, że wystarczy się zgarbić, żeby coś znaczyć. Ja myślę, że wystarczy umieć otwierać lodówkę "na żądanie", żeby nie chodzić głodnym.
- w ogóle koty w Szklarskiej to mają często pod górkę, nawet jak są niebieskie i spotkają piękną Ponkę.
- swoją drogą, to niekoniecznie rozumiem to wchodzenie i schodzenie po kilkanaście km dziennie, przecież ani razu na górze nie było lodówki. Chociaż w schronisku w bufecie jedna była, tylko mi ją nieumiejętnie zasłaniali.
- wiem też do czego potrzebny jest im taki piekielnie inteligentny pies. Oni nie wiedzą, gdzie mają iść (rozkładają papiery i mruczą), a w końcu to ja muszę pokazać jak wrócić, żeby nie było za późno na otwarcie lodówki.
- na koniec zapytam, tak od niechcenia, kto to jest ta najpiękniejsza, najśliczniejsza itd. o której mówi on? Chociaż prawidłowa odpowiedź jest niezwykle trudna i niebezpieczna (zagrożona co najmniej wałkiem), to przecież każdy wie kto to jest. Prawdy nie można się bać, a tym bardziej zaszczekać.
- w ogóle to są w porządku, zabrali mnie też latem nad morze i wreszcie mogłam pokazać na plaży nudystów kto tu rządzi, na pewno nie oni, tekstylni jedni.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 lis 2019, 13:16 przez jerzy, łącznie zmieniany 1 raz
pozdrowienia
jerzy
Awatar użytkownika
jerzy
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: EwA » poniedziałek 04 lis 2019, 03:43

No proszę! Własnym oczom nie wierzę :zdziwiony: Witamy na podupadłym PON Forum :D

jerzy pisze:zabrali mnie do Szklarskiej Poręby na spacer, pierwszego dnia walnęli 17 km,
udawałam, że to normalka, oni też... udawali

spotkaliśmy takie coś:
Obrazek

To nieżle Cię przegonili Lapisiu :shock: A ten niebieski brytyjczyk to chyba sam w strachu. Pewnie przed brexitem :alien:
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Nieprzeczytany postautor: EwA » poniedziałek 04 lis 2019, 03:50

jerzy pisze:
na Halę Szrenicką też weszłam samoistnie, bez popychania, poczem zapozowałam do foruma, zresztą dwukrotnie:
Obrazek
Obrazek

Pięknie i młodo wyglądasz Lapisiu. Widać nowa lokalizacja Ci służy :spoko: Pańciom, długodystansowcom pewnie też. :)
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Nieprzeczytany postautor: EwA » poniedziałek 04 lis 2019, 03:58

jerzy pisze:Myśli nieuczesane:
- koty myślą, że wystarczy się zgarbić, żeby coś znaczyć. Ja myślę, że wystarczy umieć otwierać lodówkę "na żądanie", żeby nie chodzić głodnym.
- w ogóle koty w Szklarskiej to mają często pod górkę, nawet jak są niebieskie i spotkają piękną Ponkę.
- swoją drogą, to niekoniecznie rozumiem to wchodzenie i schodzenie po kilkanaście km dziennie, przecież ani razu na górze nie było lodówki. Chociaż w schronisku w bufecie jedna była, tylko mi ją nieumiejętnie zasłaniali.
- wiem też do czego potrzebny jest im taki piekielnie inteligentny pies. Oni nie wiedzą, gdzie mają iść (rozkładają papiery i mruczą), a w końcu to ja muszę pokazać jak wrócić, żeby nie było za późno na otwarcie lodówki.
- na koniec zapytam, tak od niechcenia, kto to jest ta najpiękniejsza, najśliczniejsza itd. o której mówi on? Chociaż prawidłowa odpowiedź jest niezwykle trudna i niebezpieczna (zagrożona co najmniej wałkiem), to przecież każdy wie kto to jest. Prawdy nie można się bać, a tym bardziej zaszczekać.
- w ogóle to są w porządku, zabrali mnie też latem nad morze i wreszcie mogłam pokazać na plaży nudystów kto tu rządzi, na pewno nie oni, tekstylni jedni.

Te myśli wciąż nieuczesane i wciąż wokół lodówki :D
O to, " kto to jest ta najpiękniejsza, najśliczniejsza itd.", zwierciadełka trzeba pytać. Nikt inny nie zaryzykuje odpowiedzi :P :D
Ściskamy, pozdrawiamy i czochramy!
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Nieprzeczytany postautor: lora -fanaberia » poniedziałek 04 lis 2019, 22:47

Własnym oczom nie wierzę!!! Lapisia naskrobała myśli rozczochrane :lol: :lol: :lol: , jak miło to się czyta!!!( bo w ostatnim czasie strach na forum wchodzić, zwłaszcza u ponforumowych weteranów :nie powiem: :przestraszony: )
Więc ja poproszę o więcej i więcej!!! :padam: :padam: :padam:
Alicja , Lora i Istusia oraz Busia.
można kupić psa ale nie jego merdanie ogonem
Awatar użytkownika
lora -fanaberia
ekspert

Hodowla: Borsucze Sioło FCI

Nieprzeczytany postautor: ponokotek » wtorek 05 lis 2019, 14:38

Ooo! Jak miło pooglądać i poczytać Lapisię i Lapisi :serducho:
Awatar użytkownika
ponokotek
ekspert

Hodowla: Mościc

Nieprzeczytany postautor: jerzy » środa 06 lis 2019, 13:40

Bardzo dziękuję za miłe słowa, forum rzeczywiście co nieco odsunęło się od lodówki.
W tej drugiej dają lepsze jedzonko. Mnie bardziej odpowiada poukładany format forum. Miło, że ktoś tu jeszcze zagląda.
Na pewno co jakiś czas, jeśli tylko życie pozwoli, coś tam sobie jeszcze nieuczeszemy.
Mamy się jak wszyscy, stosownie do wieku. Lapa troszeczkę bardziej stateczna, ale daje radę.
Walentynki coraz bliżej, więc pewnie ktoś zajrzy do Bydgoszczy. Dajcie znać jeśli planujecie.
Szczelce też na wszystkich świętych miały utrudnienia w ruchu i pozdrawiamy serdecznie Basię.
do następnego razu
pozdrowienia
jerzy
Awatar użytkownika
jerzy
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: FRYGA z Wielgowa » czwartek 07 lis 2019, 22:27

jerzy pisze:spotkaliśmy takie coś:
Obrazek
[/i]

Łapa Lapi
Musisz mieć jakiegoś pecha do kotów, czy cóś :D
Mam dwa w rodzinie; nie w domu, a u młodych. To znaczy Państwa młodych, bo oni są już prawie starzy, znaczy się dorośli oni są i wcale nie podobni do szczeniaczków.
A, o kotach miało być!
No właśnie - te koty są oddzielnie i każdy w innym domu, znaczy się u każdego młodego jest po kocie.
I te koty, nawet nie próbują straszyć, tylko włażą w takie miejsca, gdzie nie mogę ich dosięgnąć. I tak samo obydwa włażą :(
Żaden nie chce się zaprzyjaźnić :shock:
Grażyna i Darek
Awatar użytkownika
FRYGA z Wielgowa
zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Kasia B. » piątek 08 lis 2019, 23:36

Witaj Lapisiu - jak miło Cię widzieć w dobrej formie :flower: :flower:
pozdrawiamy
Kasia i Łendy
Obrazek
Awatar użytkownika