Kalendarz 2019 - WĄTEK OGÓLNY

Moderatorzy: Barbara, EwA

Re: Kalendarz 2019 - WĄTEK OGÓLNY

Nieprzeczytany postautor: admini » niedziela 08 gru 2019, 19:12

Cinek pisze:
admini pisze:Dzięki za rozliczenie.
Nie wiem, dlaczego piszesz o braku zaufania. Tu nie o brak zaufania chodzi, tylko o wykonanie tego, na co się zgodziłaś i obiecałaś dwa lata temu i rok temu. Tylko tyle. Obawiam się, że osoby, którym na tym zależało nie odważą się na ujawnienie i narażenie na taki hejt, jaki mnie spotkał na FB po zapytaniu o obiecane rozliczenie i Twoim zdziwieniu. O ile w sprawie rozliczenia mogło, jak twierdzisz, chodzić o trudności z powodu zagubienia danych, to wykorzystanie do tworzenia facebookowego kalendarza logo KALENDARZA PON FORUM trudno nazwać uczciwym posunięciem.

Ewa, widzę że to ja jestem "chłopcem do bicia", a już myślałam że zadowoliłam tych, którzy tego potrzebowali, ale musiałaś zmienić tu swój wpis i jeszcze czepnąć się logo.
Bardzo mi przykro, ale nie można już go usunąć ani zmienić, choć chciałam, bo mam dość tej nagonki.
Mam zgodę właściciela zdjęcia na użycie go, a logo miało mimo wszystko nawiązać do PON Forum i poniarzy. Przecież mogłam wstawić jakiekolwiek zdjęcie, ale idea była właśnie taka żeby jednak coś łączyło.
Bardzo mi przykro że źle to odbierasz i po raz kolejny za wychylenie się dostaję po uszach. Lepiej siedzieć cicho i nic nie robić bo po co się narażać, a widzę że co niektórzy wywalają na mnie swoją frustrację.

Skoro osoby te nie chcą się ujawnić to podaj swoje konto, Ty wiesz kto tego potrzebował, więc dalej im przekażesz i wszyscy będziemy mieć problem z głowy. Bo teraz to już nie wiem co mam z tą "zagarniętą" kasą zrobić?

No niestety, komentarzem, jaki zamieściłaś do tego rozliczenia zmusiłaś mnie do riposty. Po tej nagonce na Fb, po tym, jak grzecznie poprosiłam o obiecane rozliczenie przed rozpoczęciem prac nad kalendarzem 2020, a Ty wiedząc od ponad roku i wyrażając wcześniej bez zastrzeżeń na to zgodę, po kilkakrotnych moich przypomnieniach w ciągu roku, zachowałaś się teraz na FB jak zdziwiona i skrzywdzona niewinność, co wywołało falę hejtu skierowaną do mnie i do tych, którzy prosili administrację PON Forum o rozliczenie, muszę się "czepiać" wszystkiego i wyjaśniać wszystko. Tym bardziej, że po moich wyjaśnieniach na FB wątek zniknął, zanim zainteresowani zdążyli się z wyjaśnieniami zapoznać. Tak, jak napisałam w wyjaśnieniu na FB, to ja jestem tutaj tym "chłopcem do bicia", bo będąc właścicielem i administratorem prywatnego forum, odpowiadam za to, co tu się dzieje. Już nie raz byłam straszona podaniem Forum, czyli mnie, do sądu za to, że jedna pani do drugiej pani miała o coś tam pretensję.
Jak chodzi o logo Kalendarza PON FORUM, to wiadomo, do sądu nie pójdziemy, bo nie zostało prawnie zastrzeżone, ale oprócz prawa jest też zwykła przyzwoitość. Wystarczyło przynajmniej zapytać o zgodę.
Przecież ustalałyśmy już dwa lata temu, że sumy pozostałe ze zbiórki na kalendarze zostaną przekazane na PON-y w potrzebie, jeśli nikt nie zaprotestuje. Te osoby akurat nie mają nic przeciwko temu. A pozostałych zainteresowanych zapytam oficjalnie w ogłoszeniu na PONForum. Jak nikt nie zgłosi zastrzeżenia, to pieniądze będą do dyspozycji pierwszego potrzebującego PON-a. I po co te złośliwości? Kasa nie była zagarnięta, tylko nierozliczona. I nie widzę powodu, żeby przyjmować tę kasę na swoje konto.
Nagonki na Ciebie? Nagonką nazywasz zapytanie o rozliczenie, do którego się zobowiązałaś? Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że to taki problem dla księgowej rozliczyć kalendarz.
Admin PON Forum
Awatar użytkownika
admini
Admin

Nieprzeczytany postautor: Cinek » niedziela 08 gru 2019, 19:41

Zdjęcie raczej nie jest forumowe, a dotarcie do oryginału kosztowało mnie sporo zachodu.
Sama go nie miałaś :(. A idea była taka, by jednak nawiązywało do tego co istniało.

Po raz kolejny to piszesz, więc wyjaśniam że nie jestem żadną księgową! Jakby tak było pewnie byłoby łatwiej.

Już nie zamierzam więcej dyskutować, bo brniemy do nikąd …
Beata, Cinek, Lira i Dyzio
Awatar użytkownika
Cinek
zaangażowany

Hodowla: z Kuny; Mościc

Nieprzeczytany postautor: EwA » niedziela 08 gru 2019, 19:57

Masz racje, to nie jest zdjęcie forumowe. To od początku, od lat jest LOGO KALENDARZA PON FORUM. Każdy, kto ma KALENDARZ PON FORUM może sobie to sprawdzić. W jednym roku tylko zapomniano go umieścić w kalendarzu. Jeden ze szczeniaków na zdjęciu, to suczka założyciela i pierwszego Admina PON Forum. Masz racje, ta dyskusja prowadzi donikąd. Zamykam wątek.
Pozdrawiamy EwA & Parirka
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Hodowla: Janipon

Poprzednia

Wróć do KALENDARZ PON FORUM 2019