Prezerwatywy dla psów

Kwestie zasadnicze - jak żywić i jak dbać o PON-a.

Moderatorzy: Barbara, EwA

Prezerwatywy dla psów

Nieprzeczytany postautor: Jegor » wtorek 28 gru 2010, 16:14

Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat bo my widzieliśmy coś takiego na straganach wystawy wileńskiej ,biorąc pod uwagę zbliżający się karnawał temat jest jak najbardziej na czasie. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jegor
mocno zaangażowany

Hodowla: Futrzak Podlaski

Nieprzeczytany postautor: gabi » wtorek 28 gru 2010, 20:49

Ja nie ale przypomniała mi się śmieszna historia. :lol: :lol: :lol:
Tylko nie wiem czy przed 21.00 mogę napisać. :P
Awatar użytkownika
gabi
żywo zainteresowany

Hodowla: druga połowa JAMKIN

Nieprzeczytany postautor: Jegor » wtorek 28 gru 2010, 21:15

gabi pisze:Ja nie ale przypomniała mi się śmieszna historia. :lol: :lol: :lol:
Tylko nie wiem czy przed 21.00 mogę napisać. :P
Nawet i po nie tu bywają dzieci :evil:
Jegor
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: gabi » wtorek 28 gru 2010, 23:37

No bez paniki Jegor - o co Ty mnie podejrzewasz :oops:
A po drugie to dzieci teraz "wyedukowane" są. :shock:

I jakby coś to EwA :shaking2:
Awatar użytkownika
gabi
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: gabi » środa 29 gru 2010, 00:05

Rzecz dotyczy sztucznej inseminacji foksterierów z dwóch końców Polski za nadto niemających się ku sobie.
Szczegółów :shock: z racji ponad 10-letniej odległości czasowej od zdarzenia nie jestem w stanie przytoczyć.
W Małopolsce jednym z nielicznych na ówczesne czasy człowiekiem wykonującym ten zabieg był prof. na Akademii Rolniczej oraz asystująca mu (bez podtekstów proszę :evil: ), czasami moja znajoma. Z uwagi na nieobecność prof. właściele z foxami wyladowali w domu znajomej. Nie byłoby większego problemu z "zabiegiem" gdyby nie brak sztucznej ... :scratch: (cenzura) do pobrania nasienia. Nie da się tego zrobić bezpośrednio do strzykawki lub katetera. :colors:
Genialnym pomysłem okazało się więc wysłanie jednego z właścicieili foxa do kiosku po prezerwatywę :safe:
Kupił pięć. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ciekawska (a jednocześnie przewidująca) znajoma czyta opis produktu:
Prezerwatywa smakowo-zapachowa ze środkiem plemnikobójczym
:głupek:
Jaki morał z bajki?
Zawsze :czytaj: insrukcję obsługi.
Awatar użytkownika
gabi
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: Jegor » środa 29 gru 2010, 10:36

Przyznam że ten sposób wykorzystania bezpieczników przyszedł mi do głowy tym niemniej chciałem potwierdzić swe podejrzenia i zamienić na rzetelną wiedzę .Bo z tego co widać dookoła to ta metoda u nas nadal w powijakach .I to nie brak wiedzy a prawdopodobnie ceny blokują jej rozwój.A szkoda bo niedawno koleżanka tak na oko 50kg kryła swoją dożycę 70kg pieskiem 90kg mówi ,że zakwasy to tak do miesiąca się utrzymują . :D :D :D :D :D :D
Jegor
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Monika » czwartek 30 gru 2010, 13:35

gabi pisze:Rzecz dotyczy sztucznej inseminacji foksterierów z dwóch końców Polski za nadto niemających się ku sobie.
Szczegółów :shock: z racji ponad 10-letniej odległości czasowej od zdarzenia nie jestem w stanie przytoczyć.
W Małopolsce jednym z nielicznych na ówczesne czasy człowiekiem wykonującym ten zabieg był prof. na Akademii Rolniczej oraz asystująca mu (bez podtekstów proszę :evil: ), czasami moja znajoma. Z uwagi na nieobecność prof. właściele z foxami wyladowali w domu znajomej. Nie byłoby większego problemu z "zabiegiem" gdyby nie brak sztucznej ... :scratch: (cenzura) do pobrania nasienia. Nie da się tego zrobić bezpośrednio do strzykawki lub katetera. :colors:
Genialnym pomysłem okazało się więc wysłanie jednego z właścicieili foxa do kiosku po prezerwatywę :safe:
Jaki morał z bajki?

:rotfl: :lol2: :hahaha: :thumleft:
Zapraszamy na naszą stronę www.hodowlawronia.pl
Awatar użytkownika
Monika
zaangażowany

Hodowla: WRONIA FCI

Nieprzeczytany postautor: alicjam78 » poniedziałek 03 sty 2011, 19:06

Dobre,dobre!!!!! :lol: :lol: :lol:
Pozdrowienia - Ala i Koba
Awatar użytkownika
alicjam78
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: alicjam78 » poniedziałek 03 sty 2011, 19:07

Może należało wywinąć na lewą stronę, albo....przeprać? :lol:
Pozdrowienia - Ala i Koba
Awatar użytkownika
alicjam78
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: gabi » wtorek 04 sty 2011, 20:47

alicjam78 pisze:Może należało wywinąć na lewą stronę, albo....przeprać? :lol:

wyprać ...
i dobrze wysuszyć :evil:
Awatar użytkownika
gabi
żywo zainteresowany

Nieprzeczytany postautor: maciek miczek » wtorek 04 sty 2011, 21:27

No ale czy w końcu czy ta znajoma i facet od foksów pobrali się? czy nie?I co dalej z tym związkiem ?
Bo przecież to tak nie mogło się zakończyć... w końcu kupił ich 5! :evil: :P :evil: :lol: :lol: :evil:
Maciek Miczek
maciek miczek
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Jegor » wtorek 04 sty 2011, 22:33

No nie człowiek się chce czegoś dowiedzieć ,a oni mu modę na sukces czy inną dynastię :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jegor
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Anna A » środa 05 sty 2011, 17:46

Monika pisze:
gabi pisze:Rzecz dotyczy sztucznej inseminacji foksterierów z dwóch końców Polski za nadto niemających się ku sobie.
Jaki morał z bajki?

:rotfl: :lol2: :hahaha: :thumleft:

Hahaha!! Gabi, dzieki za te historyjke :D
PON-positive (+) ;)
Awatar użytkownika
Anna A
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Jegor » środa 19 sty 2011, 17:35

Biję się w piersi (swoje) ,albowiem to co w niewiedzy swojej wziąłem za prezerwatywy ,to były gumki trymerskie służące do wyrywania u szorstkowłosych,na swoje usprawiedliwienie mam ciężkie dzieciństwo i łudzące podobieństwo onych . :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... 17&cat=113
Jegor
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: maciek miczek » środa 02 lut 2011, 22:44

Jegor pisze:Biję się w piersi (swoje) ,albowiem to co w niewiedzy swojej wziąłem za prezerwatywy ,to były gumki trymerskie służące do wyrywania u szorstkowłosych,na swoje usprawiedliwienie mam ciężkie dzieciństwo i łudzące podobieństwo onych . :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie zapytam o to co bym chciał :evil: :D i mam na myśli czytając twoje wytłumaczenie bo przeież nie jestem złośliwy tylko nieśmiały 8) :co jest: :devil: ;D :gool:.... gumki trymerskie :rotfl:
Maciek Miczek
maciek miczek
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Jegor » środa 02 lut 2011, 23:07

maciek miczek pisze:
Jegor pisze:Biję się w piersi (swoje) ,albowiem to co w niewiedzy swojej wziąłem za prezerwatywy ,to były gumki trymerskie służące do wyrywania u szorstkowłosych,na swoje usprawiedliwienie mam ciężkie dzieciństwo i łudzące podobieństwo onych . :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie zapytam o to co bym chciał :evil: :D i mam na myśli czytając twoje wytłumaczenie bo przeież nie jestem złośliwy tylko nieśmiały 8) :co jest: :devil: ;D :gool:.... gumki trymerskie :rotfl:
Zakłada się toto na palce przy wyrywaniu sierści przez co ona sierść znaczy z rzeczonych palców się nie wymyka ,ale jak mawiał premier Mesner co nie jest zabronione jest dozwolone i wszelka wynalazczość jest dopuszczalna ,a wręcz społecznie pożądana.
Jegor
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: maciek miczek » czwartek 03 lut 2011, 21:57

Jegor pisze:
maciek miczek pisze:

Zakłada się toto na palce przy wyrywaniu sierści przez co ona sierść znaczy z rzeczonych palców się nie wymyka ,ale jak mawiał premier Mesner co nie jest zabronione jest dozwolone i wszelka wynalazczość jest dopuszczalna ,a wręcz społecznie pożądana.

Aha! Na palce się zakłada...nie wymyka się! Aha! ...Społecznie pożądana. Aha! :evil: :lol: :shock: :shock: :evil:
Maciek Miczek
maciek miczek
zaangażowany

Wróć do Pielęgnacja, utrzymanie i żywienie