jerzy

Miejsce, gdzie każdy może się przedstawić!

Moderatorzy: Barbara, EwA

Nieprzeczytany postautor: Barbara » wtorek 12 maja 2009, 20:13

EwaM pisze: Mnie tez się dostało (i nawet nie wiem za co :( )

:065: Kiedy? :lol:
Ale fakt jestem tak nabuzowana, że lepiej jak dzisiaj dam sobie spokój, bo jeszcze komuś dołożę :evil: :lol: A wystarczy jak Jola i Ty Ewo oberwałyście. Wybaczcie :beczy:
Barbara
Prawa ręka szefa

Nieprzeczytany postautor: Alpha » wtorek 12 maja 2009, 20:15

EwaM pisze:
Alpha pisze:
Barbara pisze:
Alpha pisze:Jerzy :D ja juz jestem za stara.... :? :roll: nie zrozumialam sensu zdjecia ze sklepem i Ciebie przed nim.... :scratch:

Oj Jolu faktycznie jesteś za stara :lol2: Jak Ty nic nie wiesz o życiu :P :lol:

:zdziwko: :zalamany: Tego po Tobie nie spodziewalam sie ....

Jolu nie martw się! :-D Basia dzisiaj każdemu łatkę przypina :lol: Mnie tez się dostało (i nawet nie wiem za co :( )

To chyba menopauza.... :? tylko uwazaj ,bo slowo nie wrobel... :sad:
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Doswiadczenie - to nie to co nas spotyka, tylko co z tym zrobimy.
Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: EwaM » wtorek 12 maja 2009, 20:16

Barbara pisze:
EwaM pisze: Mnie tez się dostało (i nawet nie wiem za co :( )

:065: Kiedy? :lol:
Ale fakt jestem tak nabuzowana, że lepiej jak dzisiaj dam sobie spokój, bo jeszcze komuś dołożę :evil: :lol: A wystarczy jak Jola i Ty Ewo oberwałyście. Wybaczcie :beczy:

Basiu tylko nam nie znikaj niee Już wszystko wiemy, więc zostań z nami :-D
ICHMOŚCIE POZDRAWIAJĄ
Awatar użytkownika
EwaM
ekspert

Hodowla: od Ichmościów FCI

Nieprzeczytany postautor: jerzy » wtorek 12 maja 2009, 21:27

Alpha pisze:Jerzy :D ja juz jestem za stara.... :? :roll: nie zrozumialam sensu zdjecia ze sklepem i Ciebie przed nim.... :scratch:

Jolu,
jest taki fajny serial pt. Ranczo od chyba 2 lat w niedzielę wieczorem. Rzecz się dzieje we wsi Wilkowyje. Właśnie na tej ławeczce, przed tym sklepem, miejscowi "amatorzy najlepszego wina marki "Mamrot" wygłaszają świetne myśli. Mamrot daje najlepszego "kopa". Miejsce jest więc powszechnie znane, choć w rzeczywistości nazywa się Jeruzal.
Polecam serial, jest już chyba na DVD lub do znalezienia w necie. Dziewczyny się trochę zapętliły, jak sądzę. :D
pozdrowienia
jerzy
Awatar użytkownika
jerzy
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Alpha » środa 13 maja 2009, 00:33

Dziekuje Jerzy za wytlumaczenie :)
Serial " Rancho " znam ze slyszenia i widzialam pare odcinkow podczas mojego pobytu u mamy . Musze napisac szczerze ,ze w ogole nie przypadl mi do gustu... :605: ani scenariusz ani aktorzy :roll:
Jestem wychowana na serialach z lat 70' i 80' inne czasy i inni aktorzy... :wink:
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Iwona Wojciechowska » środa 13 maja 2009, 12:28

Jolu, nie jesteś osamotniona. Bo ja też nie oglądam tego serialu. Dla mnie mogą istnieć tylko kanały sportowe :>>>>
Awatar użytkownika
Iwona Wojciechowska
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Elisabeth Grzechnik » środa 13 maja 2009, 21:11

EwaM pisze:
Basia dzisiaj każdemu łatkę przypina :lol: Mnie tez się dostało (i nawet nie wiem za co :( )

olaboga jak to dobrze , ze mie tu wczoraj nie bylo
Awatar użytkownika
Elisabeth Grzechnik
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Alpha » środa 13 maja 2009, 23:38

Elisabeth Grzechnik pisze:
EwaM pisze:
Basia dzisiaj każdemu łatkę przypina :lol: Mnie tez się dostało (i nawet nie wiem za co :( )

Upieklo Ci sie 8)
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Iwona Wojciechowska » czwartek 14 maja 2009, 12:34

EwaM pisze:

Elunia, masz niebywałą intuicję :) :super: Mnie natomiast zawsze "ciągnie" w stronę kłopotów :hyhy:
Awatar użytkownika
Iwona Wojciechowska
ekspert

Nieprzeczytany postautor: EwaM » czwartek 14 maja 2009, 19:16

Iwona Wojciechowska pisze:Jolu, nie jesteś osamotniona. Bo ja też nie oglądam tego serialu. :>>>>

Ja też nie oglądam i dlatego nie wiedziałam co to jest Mamrot, który daje najlepszego kopa :P :lol:
ICHMOŚCIE POZDRAWIAJĄ
Awatar użytkownika
EwaM
ekspert

Hodowla: od Ichmościów FCI

Nieprzeczytany postautor: Iwona Wojciechowska » piątek 15 maja 2009, 15:18

EwaM pisze:
Iwona Wojciechowska pisze:Jolu, nie jesteś osamotniona. Bo ja też nie oglądam tego serialu. :>>>>

Ja też nie oglądam i dlatego nie wiedziałam co to jest Mamrot, który daje najlepszego kopa :P :lol:

A ja (ślepota) przeczytałam Markot i miałam całkowity mętlik w głowie. Już miałam się wylogować z forum.
Awatar użytkownika
Iwona Wojciechowska
ekspert

Nieprzeczytany postautor: jerzy » niedziela 31 maja 2009, 12:51

Załączam Grzegorzowi zdjęcia trawnika przed i w trakcie golenia. Kilka dni po goleniu będzie również tak dużo stokrotek. U nas pojawiły się samoistnie po kilku latach i co roku jest więcej. Strzyżenie bardzo dobrze im robi. Możesz spróbować dosiać, jeżeli stanowisko będzie dobre, to się rozrosną.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pozdrowienia
jerzy
Awatar użytkownika
jerzy
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Elisabeth Grzechnik » niedziela 31 maja 2009, 21:38

Cudowny ten stokroteczkowy trawniczek
Nasz wyglada identycznie :hahaha: z czego corki i ja bardzo sie cieszymy . Sasiedzi sie denerwuja , ze "nasze" stokrotki zachwascily ich piekny trawnik :mad: Janusz sie denerwuje , ze sasiedzi sie denerwuja ,a zeby ich jeszcze bardzie podenerwowac , to oddal elektryczna kosiarke i kupil spalinowa :evil: ta jest "troszke "glosniejsza.
Teraz , raz w tygodniu kosi stokrotki , a sasiedzi w tym czasie ida do mieszkania i zamykaja okna :evil: to chyba z zazdrosi , bo oni maja tylko elektryczna kosiarke :-D
Awatar użytkownika
Elisabeth Grzechnik
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Alpha » poniedziałek 01 cze 2009, 00:43

Elisabeth Grzechnik pisze:Cudowny ten stokroteczkowy trawniczek
Nasz wyglada identycznie :hahaha: z czego corki i ja bardzo sie cieszymy . Sasiedzi sie denerwuja , ze "nasze" stokrotki zachwascily ich piekny trawnik :mad: Janusz sie denerwuje , ze sasiedzi sie denerwuja ,a zeby ich jeszcze bardzie podenerwowac , to oddal elektryczna kosiarke i kupil spalinowa :evil: ta jest "troszke "glosniejsza.
Teraz , raz w tygodniu kosi stokrotki , a sasiedzi w tym czasie ida do mieszkania i zamykaja okna :evil: to chyba z zazdrosi , bo oni maja tylko elektryczna kosiarke :-D

Ale super telenowela :P :cool:
Rozumiem Janusza w 100% :D
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: ponokotek » wtorek 02 cze 2009, 08:40

Stokrotkowy trawniczek cudowny :zakochany: tylko czy nie w nim za dużo owadów gryzących i żądlących dla psów :?????? Miałam kiedyś uczuloną na pszczele żądła sukę :beczy: Z trudem ją uratowałam :-D
Awatar użytkownika
ponokotek
ekspert

Hodowla: Mościc

Nieprzeczytany postautor: jerzy » wtorek 02 cze 2009, 13:39

ponokotek pisze:Stokrotkowy trawniczek cudowny :zakochany: tylko czy nie w nim za dużo owadów gryzących i żądlących dla psów :?????? Miałam kiedyś uczuloną na pszczele żądła sukę :beczy: Z trudem ją uratowałam :-D

Reniu,
Mieliśmy Zochę prawie 7 lat i od 2 m-cy jest z nami Lapi (nie licząc wcześniejszych kotów) i na szczęście żadnych owadzich ukąszeń.
Mieliśmy gniazdo os na jabłoni i osiadły rój pszczół. Jak wszędzie dużo komarów no i zdarzają się kleszcze. Jedynego kleszcza Lapi załapała 2 tygodnie temu na własnym trawniku - pomimo fiprexa. Obyło się bez komplikacji.
Uczulenia zdarzają się również ludziom i są niezwykle kłopotliwe, zwłaszcza, że zazwyczaj każde kolejne zwiększa wrażliwość i może skończyć wstrząsem anafilaktycznym.
pozdrowienia
jerzy
Awatar użytkownika
jerzy
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Iwona Wojciechowska » środa 03 cze 2009, 10:45

Wielkie brawa dla Janusza!
Elunia, fajnego masz męża :)
Awatar użytkownika
Iwona Wojciechowska
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Elisabeth Grzechnik » środa 03 cze 2009, 20:24

Iwona Wojciechowska pisze:

Wielkie brawa dla Janusza!

Wiem :tancze: ale nie bede sie przed nim chwalila :z jezorem:
Awatar użytkownika
Elisabeth Grzechnik
ekspert

Nieprzeczytany postautor: Iwona Wojciechowska » piątek 05 cze 2009, 10:00

Elisabeth Grzechnik pisze:Wiem :tancze: ale nie bede sie przed nim chwalila :z jezorem:

:super: :DDDDDD
Awatar użytkownika
Iwona Wojciechowska
ekspert

Nieprzeczytany postautor: jerzy » piątek 05 cze 2009, 12:42

Iwona Wojciechowska pisze:Wielkie brawa dla Janusza!

Wiem :tancze: ale nie bede sie przed nim chwalila :z jezorem:

Elu,
Renia powiedziała, że bardzo lubi kiedy chwali się jej zwierzęta i ogród i nie gniewa się, że za często. My (mężowie) też się nie pogniewamy. :D :D :D
pozdrowienia
jerzy
Awatar użytkownika
jerzy
zaangażowany

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poniarze