HOMER Ama Canem, ZULA Dobrana Para i BAŁKANICA Kontekst

Wszystkie razem, ale (prawie) każdy osobno :-)

Moderatorzy: Barbara, EwA

Nieprzeczytany postautor: Izabela » piątek 21 wrz 2012, 19:51

dipsi2012 pisze:
no dobra.....raz możemy zapozować-ale razem :)

Obrazek

Pieknie pozuja :)
Pozdrawiamy
Iza i Jutka
Awatar użytkownika
Izabela
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Izabela » piątek 21 wrz 2012, 20:04

dipsi2012 pisze:Uwaga ! Nadchodzę....

Obrazek

Na zdjeciach Homer przypomina mi moja Jutke jak byla w podobnym wieku. Chociaz pewnie z charakterku jest inny (Jutka byla straszna szczypiaca terrorystka z determinacja i bez wspolczucia) albo przynajmniej Dipsi go szkoli :evil:
Pozdrawiamy
Iza i Jutka
Awatar użytkownika
Izabela
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » piątek 21 wrz 2012, 20:12

Izabela pisze:

Obrazek

Na zdjeciach Homer przypomina mi moja Jutke jak byla w podobnym wieku. Chociaz pewnie z charakterku jest inny (Jutka byla straszna szczypiaca terrorystka z determinacja i bez wspolczucia) albo przynajmniej Dipsi go szkoli :evil:

Moim zdaniem to Dipsi jest dla niego zbyt łagodna i on na niej bez żadnej żenady i współczucia ćwiczy szczypanie i szarpanie,nie jeden raz prosto z jego gardła wywlekałam biedaczki sierść już prawie połknięta-tak ją oskubuje...Oprócz skubania to ją jeszcze dziurawi !!! Jest naprawdę dla niego zbyt miła...Zawsze ją goliliśmy do zera prawie w sezonie letnim (wygląda wtedy jak przetośnięty west terrier ;) ) ,ale teraz nie mam sumienia jej tego zrobić,bo jej mała pirania zedrze skórę,jak się w jej sierść nie będzie mógł wgryźć :mad:
Jeśli chodzi o gryzienie nas,to terror panował na początku , nie dało się koło niego przejść spokojnie-teraz jest o nieeeebo lepiej,nawet można się nad nim pochylić bez obawy,że się nos straci :evil:
Cave canem- te necet lingendo :)
www.facebook.com/lubieszczek
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Hodowla: Lubieszczek FCI

Nieprzeczytany postautor: Alpha » piątek 21 wrz 2012, 20:42

dipsi2012 pisze:

Obrazek

Sliczna para i cudne uszy :serducho: :uscisk:
Pozdrawiamy
Jola&Olivia

Doswiadczenie - to nie to co nas spotyka, tylko co z tym zrobimy.
Awatar użytkownika
Alpha
ekspert

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » piątek 21 wrz 2012, 21:13

Alpha pisze:
dipsi2012 pisze:

Obrazek

Sliczna para i cudne uszy :serducho: :uscisk:

Coś mi się wydaje,że to o Dipsa uszy chodzi :) chyba jej założe osobny wątek,bo znowu na Homerkowym gwiazdorzy ;)

A te uszy nie fajne ????

Obrazek
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Izabela » piątek 21 wrz 2012, 21:18

dipsi2012 pisze:
Izabela pisze:

Obrazek

Moim zdaniem to Dipsi jest dla niego zbyt łagodna i on na niej bez żadnej żenady i współczucia ćwiczy szczypanie i szarpanie,nie jeden raz prosto z jego gardła wywlekałam biedaczki sierść już prawie połknięta-tak ją oskubuje...Oprócz skubania to ją jeszcze dziurawi !!! Jest naprawdę dla niego zbyt miła...Zawsze ją goliliśmy do zera prawie w sezonie letnim (wygląda wtedy jak przetośnięty west terrier ;) ) ,ale teraz nie mam sumienia jej tego zrobić,bo jej mała pirania zedrze skórę,jak się w jej sierść nie będzie mógł wgryźć :mad:
Jeśli chodzi o gryzienie nas,to terror panował na początku , nie dało się koło niego przejść spokojnie-teraz jest o nieeeebo lepiej,nawet można się nad nim pochylić bez obawy,że się nos straci :evil:

Wlasnie myslalam ze Dipsi cos ma z Westie lub z innego terrierka. Fajnie wyglada i sliczne ma uszka :) Jak widze maluskie PONy to tak patrze z zamilowaniem i wspominam jaka Jutka byla fajna a potem przypomina mi sie gryzienie :boje sie: haha Naszczescie minelo to dosc szybko. My poradzilismy sobie z tym bo jak zaczynala gryzc to kazda zabawa sie konczyla, lub trafiala na 20s do lazienki. Nic innego nie skutkowalo, a to bardzo szybko zalapala, ze wsumie to tylko kilka razy trafila do lazienki.
Pozdrawiamy
Iza i Jutka
Awatar użytkownika
Izabela
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » piątek 21 wrz 2012, 22:47

Izabela pisze:
dipsi2012 pisze:
Izabela pisze:
dipsi2012 pisze:....

Wlasnie myslalam ze Dipsi cos ma z Westie lub z innego terrierka. Fajnie wyglada i sliczne ma uszka :) Jak widze maluskie PONy to tak patrze z zamilowaniem i wspominam jaka Jutka byla fajna a potem przypomina mi sie gryzienie :boje sie: haha Naszczescie minelo to dosc szybko. My poradzilismy sobie z tym bo jak zaczynala gryzc to kazda zabawa sie konczyla, lub trafiala na 20s do lazienki. Nic innego nie skutkowalo, a to bardzo szybko zalapala, ze wsumie to tylko kilka razy trafila do lazienki.

My robiliśmy surowe miny i mówiliśmy nie , przerywając zabawę-jakoś zatrybił :)

a na koniec jakieś stare zdjęcia Dipsa niedługo po ostatnich postrzyżynach , mąż na nią wtedy mówi Sowa Agrestowa :D Niech ma te parę fotek,skoro wątku mieć nie może,a co ! ;)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: EwA » piątek 21 wrz 2012, 23:58

dipsi2012 pisze:jednak pańcia powiedziała,że NIE kopać dołków,co ja teraz wymyślę....

Obrazek

Jaaaki slodziak :zakochany:
Pozdrawiamy EwA & Parirka
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Hodowla: Janipon

Nieprzeczytany postautor: EwA » sobota 22 wrz 2012, 00:07

dipsi2012 pisze:a na koniec jakieś stare zdjęcia Dipsa niedługo po ostatnich postrzyżynach , mąż na nią wtedy mówi Sowa Agrestowa :D Niech ma te parę fotek,skoro wątku mieć nie może,a co ! ;)

Obrazek

Ale nawet taka sowa agrestowa moze mieć swój wątek na Forum :D W dziale "Nie na temat" mamy psy innych ras i wielorasowe, i koty, i szczurki, i papug, i co kto tylko chce :)
Pozdrawiamy EwA & Parirka
Awatar użytkownika
EwA
Numer 1 na PON Forum!

Hodowla: Janipon

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » poniedziałek 24 wrz 2012, 13:32

EwA pisze:
dipsi2012 pisze:a na koniec jakieś stare zdjęcia Dipsa niedługo po ostatnich postrzyżynach , mąż na nią wtedy mówi Sowa Agrestowa :D Niech ma te parę fotek,skoro wątku mieć nie może,a co ! ;)

Obrazek

Ale nawet taka sowa agrestowa moze mieć swój wątek na Forum :D W dziale "Nie na temat" mamy psy innych ras i wielorasowe, i koty, i szczurki, i papug, i co kto tylko chce :)

A więc zaczynamy z Czipsowym wątkiem,zapraszam do działu " Nie na temat..." :D
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Koka » poniedziałek 24 wrz 2012, 15:43

dipsi2012 pisze:
EwA pisze:

Obrazek

A więc zaczynamy z Czipsowym wątkiem,zapraszam do działu " Nie na temat..." :D

:-D :hurra: :527: biegniemy :)
Awatar użytkownika
Koka
w temacie

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » wtorek 25 wrz 2012, 15:11

Homer coraz lepiej radzi sobie na osiedlowych spacerkach :) Nie pisałam wcześniej,ale trochę się obawiałam jak to będzie,bo z niego straszny wypłosz był i nie bardzo podobało mu się opuszczanie działki,warczał na napotkanych obcych ludzi....Ale towarzystwo Dipsa działa cuda,z nią nic nie straszne :D Nawet panie spacerujące z kijkami już są tylko obejrzane spokojnie zamiast obszczekane :) Z innymi psiakami wita się ładnie merdając ogonkiem.Wczoraj miało też miejsce ważne dla nas wydarzenie.Nasz "najlepsiejszy" sąsiad ma trzy sunie sznaucerki , kumpele Dipsiaka,z którymi najczęsciej spacerujemy po polach i łąkach.Do tej pory dziewczyny oglądały Homera tylko przez płot i strasznie na niego szczekały-a on bidulek stał i nie wiedział o co chodzi :shock: Wczoraj natomiast zostały zaproszone na nasza działeczkę i do domku , towarzystwo się zapoznało i wspólne spacerki będą jak najbardziej możliwe , teraz w piątkę :D
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Koka » wtorek 25 wrz 2012, 21:59

:D To bedzie chlopak brylowal posrod dam :-D
Awatar użytkownika
Koka
w temacie

Nieprzeczytany postautor: atomka » środa 26 wrz 2012, 17:01

dipsi2012 pisze:
Dorota pisze:no dobra.....raz możemy zapozować-ale razem :)

Obrazek

To było 5 sekund dla fotoreportera :D :D
Ale widać Pańcia dała radę :D :D :D
Psiaki słodziaki :zakochany: :zakochany: :zakochany:

To nawet nie było 5 sekund i cud naprawdę,że się udalo :) Jedyna metodą na zapozowane zdjęcie było zrobienie go z góry,ponieważ kiedy tylko ustawiałam się do poziomu psiaków z aparatem Homer rzucał się do całowania Pańci :D[/quote]

Rozkoszne słodziaki !!! :uscisk:
Awatar użytkownika
atomka
zainteresowany

Hodowla: ArcyPON

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » czwartek 27 wrz 2012, 10:59

atomka pisze:
dipsi2012 pisze:
Dorota pisze:no dobra.....raz możemy zapozować-ale razem :)

Obrazek

To było 5 sekund dla fotoreportera :D :D
Ale widać Pańcia dała radę :D :D :D
Psiaki słodziaki :zakochany: :zakochany: :zakochany:

To nawet nie było 5 sekund i cud naprawdę,że się udalo :) Jedyna metodą na zapozowane zdjęcie było zrobienie go z góry,ponieważ kiedy tylko ustawiałam się do poziomu psiaków z aparatem Homer rzucał się do całowania Pańci :D

Rozkoszne słodziaki !!! :uscisk:[/quote]

Właśnie tak Gwiazdek był wpatrzony w Olę ostatnio w przeszkolu :buja w oblokach:
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » wtorek 02 paź 2012, 15:55

Wczoraj zważyliśmy nasze psiaki i o ile z wagi Dipsi jestem bardzo zadowolona ( jest na dietce i z 14,7 udało się zbić na 13,5 , jeszcze tylko 1,5 przed nia :) ), to waga Homera mnie trochę zszokowała :shock: Może ktoś notował lub pamieta wagę swoich kudłaczy w podobnym wieku ? On urodził się 21.06 , waży 12,5 kg :shock:
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: iza » wtorek 02 paź 2012, 17:04

dipsi2012 pisze:Wczoraj zważyliśmy nasze psiaki i o ile z wagi Dipsi jestem bardzo zadowolona ( jest na dietce i z 14,7 udało się zbić na 13,5 , jeszcze tylko 1,5 przed nia :) ), to waga Homera mnie trochę zszokowała :shock: Może ktoś notował lub pamieta wagę swoich kudłaczy w podobnym wieku ? On urodził się 21.06 , waży 12,5 kg :shock:

to za mało?

Pamiętam jak przywiezlismy Nutkę miała skończone 3 -m-ce (czyli gdzies tyle co Homer) i wazyła 11 kg , jako dorosła była niedużą suczką, ale o grubej kości 8) myślę ze to dobra waga :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
iza
mocno w temacie

Hodowla: Jamkin

Nieprzeczytany postautor: Izabela » wtorek 02 paź 2012, 21:38

Ja nie rozumiem dokonca ile typowy PON wazy w 8 tygodni. Np Jutka ma gruba kosc, byla najwieksza suczka w miocie i sporo jadla a w 9 tygodniu miala tylko 3.39 kg. Zakladam ze podobnie bylo w 8 tygodni, bo przez pierwsze kilka dni u chyba nic nie przytyla. Po pierwszych 5 dniach u nas na szczescie zaczela nabierac okolo .5-1kg tygodniowo.
w 12 tygodniu miala 5.47kg,
w 4 miesiace 10.16kg,
w 5 miesiacu 12.61kg,
w 6 miesiacu 16.19kg
jak skonczyla rok to 21 kg
1.5 roku az 24kg
Ale jest duza i grubej kosci. Wet zawsze mowil ze w normie, a ostatnio ze ma same miesnie.
Pozdrawiamy
Iza i Jutka
Awatar użytkownika
Izabela
zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: dipsi2012 » wtorek 02 paź 2012, 21:55

bardzo dziękuje Wam za odpowiedzi :) ja się nie martwie,że Homer mało waży,a wrecz przeciwnie-wydaje mi się małym olbrzymem :oops:
Może wypowie sie tez ktoś,kto ma faceta....?
Awatar użytkownika
dipsi2012
mocno zaangażowany

Nieprzeczytany postautor: Dorota » wtorek 02 paź 2012, 22:13

A Pancia zamiast z wagą za Homerkiem biegać, to może by tak jakies zdjęcia dodała :P :P
Chłopak zdrowy, szczęsliwy i to najwazniejsze a nie tam kilogramy.Oby Pańcia nie wpadła na pomysła,żeby go odchudzać, to dopiero by była tragedia dla Homerka:D :D
Dorota
zaangażowany

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze psy